početak u 17:00
otvaranje (kratki program) u 17:30
podjela nagrada pobjednicima regionalnog natjecanja Sudoku u 20:00
lutrija za sve sudionike u 20:15
otvaranje (kratki program) u 17:30
podjela nagrada pobjednicima regionalnog natjecanja Sudoku u 20:00
lutrija za sve sudionike u 20:15
- Plešemo i prebrojavamo (PLES) - učenici III. gimnazije Split, Ivana Milanović
- Matematika (je) u modi (MODNA REVIJA) - učenici SŠ Ivana Meštrovića-Drniš, Olga Nerlović
- Sofia Vasilyevna Kovalevskaya (PREDSTAVA) - I. gimnazija Split, Jurica Barišin
PREZENTACIJE (izlaganja)
- Prva matematičarka - OŠ "Josip Pupačić" Omiš, Božena Kovačić i Tomislav Sorić
- Žene u matematici, učenice Škole za dizajn, grafiku i održivu gradnju, Biljana Krstulović
- LeBlanc - učenici II.gimnazije Split, Sanda Ilić
- Turističke zagonetke - Vinko Dragušica, učenik III. gimnazije Split
- Matematika na putovanju - učenici Klesarske škole Pučišća, Emira Martinić
- Matematičkom šetnjom do društvene jednakosti - Matij Pervan, učenik Zdravstvene škole Split, Mirjana Mlikotić
- Porez na rozo – učenici SŠ Ivana Meštrovića Drniš, Zlata Bilandžija
- Usporedba rezultata na Državnoj maturi kod učenika i učenica naše škole, učenici III. gimnazije Split, Anastazija Pažanin
RADIONICE Dječji vrtići (DV)
- Moj grad - Marica Trutanić, DV Radost Split
- Gradimo grad; Alkar; Geometrijski kolaž - DV Radost Split, Mila Cvrlje i Mirjana Pavić
- Gradimo grad; Geometrijska tijela, svjetlo, sjena - DV Radost Split, Tajana Jurišić
- Kaštela u matematici - DV Kaštela, Marija Botić
RADIONICE 1. do 4. razreda OŠ
- Igra - Jagoda Čopac i Nives Petričević, Osnovna škola Trstenik
- Turistička matematika - Sandra Podrug (OŠ Split 3), Anita Čupić (OŠ kraljice Jelene) i Esma Sarajčev (OŠ prof. Filipa Lukasa)
- Kružić-križić matematički turistički vodič - Nives Bogdan i Zdenka Jerković (OŠ kraljice Jelene)
RADIONICE 5. do 8. razreda, srednja škola… roditelji
- Idealna duljina suknje- učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš, Gabrijela Malenica
- Matematikom do cilja! – učenici OŠ Visoka, Marica Brzica i Viktorija Stupalo
- Splitopolly i okolo – učenici II. gimnazije Split, Aleksandra Pletikosić
- Matematičarke kroz povijest – učenici III.gimnazije Split, Mia Milun
- Slavne matematičarke svijeta za sva vremena – učenici OŠ kralja Zvonimira Seget Donji, Milena Zulim Ezgeta
- Igrajmo se i učimo matematiku – učenici OŠ Split 3, Zorica Jerčić, Svjetlana Komić, Mirela Pešut, Ivan Bilobrk
- Turistička enigmatika Splita – učenici OŠ Kamen – Šine, Filka Babić
- Matematički obilazak antičke Salone i starohrvatskog Solina - učenici OŠ don Lovre Katića, Anela Prkić
- Ženstveni turizam u matematici - učenici OŠ Mejaši, Adela Buljac
- Tajne Rimske palače - učenici OŠ Meje Split, Ana Ostojić
- Osmosmjerke s matematičarkama - Enigmatski klub Božidar Vranicki, Siniša Hrga
OSTALO – izložbe, plakati, kviz…
- Matematička viktorina (KVIZ) - učenici SŠ Ivana Meštrovića Drniš, Zlata Bilandžija, Olga Nerlović i Damir Franić
- Žene matematičarke kroz povijest (MOBILI) - učenici III. gimnazije Split, Deana Bokšić
- Matematikom kroz stari Manuš (IZLOŽBA) - učenici OŠ Manuš, Lahorka Havranek Bijuković, Katica Jukić, Dragica Reljić
- Žene u matematici (POSTER) - Dječji vrtić Marjan objekt Koralj, Suzana Perić i Olga Batinić Likovska, odgajatelji, Antonia Radeljak Gudelj, pedagoginja